Promocje

 

URODZINOWA

 

Każdy kto obchodzi urodziny i tego dnia odwiedzi nasz park, po okazaniu dokumentu tożsamości otrzyma zniżkę 50% na dowolną atrakcję. Promocja stała. Oferta dotyczy cennika indywidualnego. Promocje nie łączą się.

 

WYGRAJ TEST FERRARI

 

Od 26.04.2013 rozpoczynamy konkurs na najszybszego kierowcę nadchodzących wakacji w Power Parku Łeba. Najlepszy czas sezonu nagrodzimy przejażdżką za kierownicą Ferrari na torze sportowym (lub do wyboru inna nagrodą o tej wartości). Akcja trwa do 31.08.2013, wyniki zostaną ogłoszone na naszym profilu FB w dniu 01.09.2013. Zapraszamy!

 

PROMOCJA FACEBOOK

 

Zrób fajną fotę w Power Parku i wygraj tablet Samsung Galaxy Tab 2

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najfajniejsze zdjęcie zrobione w Power Parku. Wystarczy zrobić zdjęcie na terenie naszego parku, polubić nasz profil na Facebboku, dodać w aplikacji autorskie zdjęcie i zbierać głosy. Spośród pięciu zdjęć które otrzymają największą ilość głosów zostanie wybrany zwycięzca, a wybierze go- najsłynniejszy polski fotograf gwiazd- Przemek Stoppa

Nie zapomnij zaprosić do zabawy swoich znajomych- to ilość otrzymanych głosów pomoże w zwycięstwie w konkursie.

 

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia zrobione w Power Parku, bez względu na sposób i datę ich wykonania- można umieścić nawet zdjęcia z lat ubiegłych. Temat zdjęcia również jest dowolny- ważne, żeby oddawały najlepiej charakter Power Parku lub emocje jakich tam można doświadczyć. Bohaterami zdjęć mogą być dzieci, dorośli czy też sam obiekt bądź na przykład detal jakiejś atrakcji- pozostawiamy Wam pełną swobodę i dowolność. Zapraszamy i trzymamy kciuki!!!

 

Promocja startuje 26 kwietnia

TESTUJ FERRARI

Wykręć dobry czas na naszym torze
i wygraj przejażdżkę ferrari
lub inną nagrodę! zobacz więcej

SZKÓŁKA KARTINGOWA

Wakacyjna szkółka kartingowa
pod opieką Staszka Kostrzaka
- czołowego kierowcy kartingowego! zobacz więcej

GOKART DWUOSOBOWY

Zapraszamy rodziców z dziećmi
i pary - podwójna frajda zobacz więcej

FILM HD

z Twoich zmagańNA TORZE zobacz więcej
 

PARK CZYNNY

V-VI, IX - 10.00-17.00
 VII-VIII - 10.00-22.00

pozostały okres - kontakt indywidualny

Tel. +48 603 555 285
powerpark@powerpark.pl

Skanuj kod
i odwiedź nasz
PARK w swoim
telefonie