Dla biznesu

Power Park Łeba to centrum aktywnego wypoczynku i doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez outdoorowych dla dorosłych, młodzieży i rodzin z dziećmi. Mieścimy się zaledwie sto kilometrów od Gdańska.

W naszym parku odbyło się już kilkadziesiąt imprez integracyjnych i firmowych, jak również imprez typu team building oraz rodzinnych pikników.biznes2

Obsługiwaliśmy grupy pracowników, klientów kluczowych a także szczebel kierowniczy. Bawiło się u nas nawet ponad 100 os. jednocześnie.

Podczas organizacji imprezy zapewniamy profesjonalny sprzęt do wszelkich atrakcji, wykwalifikowaną obsługę instruktorską oraz wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich organizowanych przez nas zabaw.

Posiadamy możliwość zorganizowania szkolenia w pobliskim Hotelu Łeba, bądź w alternatywnych lokalizacjach.

Na życzenie, możemy rozszerzyć ofertę o inne atrakcje dostępne w Łebie, jak i poza nią: wydmy ruchome, Park Dinozaurów, rejsy wycieczkowe po morzu oraz wędkarstwo morskie, etc.

Zapraszamy do współpracy

 

PRZYKŁADOWY PLAN IMPREZY FIRMOWEJ:UCZESTNICY- ok. 30 osób
CZAS TRWANIA IMPREZY- ok. 4-6 h
ATRAKCJE- wyścig gokartowy w rozszerzonej formule Grand Prix, paintball- 100 kulek, 2 trasy parku linowego, ścianka wspinaczkowa/skok wahadłowy
POCZĘSTUNEK- grill/ognisko: kiełbasa, kaszanka, karkówka lub szaszłyk, pieczony ziemniak z sosem, pieczywo, ogórek..etc, beczka piwa 30l.

 

 

PLAN


Od przyjazdu do naszego Parku grupą zajmuje się przez cały czas event manager, który po powitaniu i przedstawieniu planu imprezy koordynuje na bieżąco jej przebieg i cały czas jest do dyspozycji klienta.

Następnie uczestnicy zostają podzieleni na grupy 5-8 osobowe, w których odbędą przejazdy próbne i kwalifikacyjne do wyścigu gokartowego i udają się na briefing szkoleniowy. Kwalifikacje trwają 5 minut, po czym ustalana jest lista startowa do wyścigu głównego, według czasów osiągniętych w kwalifikacjach. Wyścig główny rozpoczyna się, podobnie jak w F1, ze startu wspólnego i trwa 15 minut. Wygrywa osoba, która w tym czasie pokona najwięcej okrążeń. Po zakończeniu ostatniego wyścigu następuje dekoracja zwycięzców na podium. Są puchary i oczywiście szampany (Na życzenie klienta wręczenie nagród może odbyć się na zakończenie imprezy).

biznes1W przypadku imprez rodzinnych, równolegle na drugim naszym torze gokartowym możemy zorganizować przejażdżki gokartami dla dzieci. Na życzenie klienta możemy dodatkowo rozszerzyć szkolenie o elementy techniki i taktyki jazdy wyścigowej.

W międzyczasie osoby oczekujące na swoje wyścigi, bądź będące już po przejażdżce gokartem, korzystają z innych przygotowanych atrakcji- w tym przypadku do wyboru pozostają dwie z sześciu tras parku linowego, ścianka wspinaczkowa bądź skok wahadłowy. Przed wejściem na trasę parku linowego każdy uczestnik odbywa szkolenie „na ziemi”, przeprowadzane przez instruktora.

Gdy będzie gotowa grupa 8-14 osób, można przejść na miejsce pola do gry w paintball. Tam uczestnicy odbywają szkolenie z obsługi sprzętu oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas rozgrywania gier, zakładają mundury oraz otrzymują sprzęt do gry i przygotowują taktykę. Pole jest ogrodzone siatką-kulochwytem, dzięki czemu pozostali uczestnicy imprezy mogą bezpiecznie obserwować zmagania kolegów i dopingować ich siedząc na ławeczkach.

Podczas trwania imprezy nasza obsługa przez cały czas zajmuje się grillem oraz barem, tak aby w każdej chwili uczestnicy mogli się posilić- chyba że klient wyraża inne życzenie. Napoje alkoholowe są dostępne dla uczestników którzy skorzystali już z przygotowanych atrakcji.

Podczas wyścigów lub skoku wahadłowego istnieje możliwość umieszczenia kamery GoPro na kasku i nagrania filmu w jakości HD.

 

 

 

 

TESTUJ FERRARI

Wykręć dobry czas na naszym torze
i wygraj przejażdżkę ferrari
lub inną nagrodę! zobacz więcej

SZKÓŁKA KARTINGOWA

Wakacyjna szkółka kartingowa
pod opieką Staszka Kostrzaka
- czołowego kierowcy kartingowego! zobacz więcej

GOKART DWUOSOBOWY

Zapraszamy rodziców z dziećmi
i pary - podwójna frajda zobacz więcej

FILM HD

z Twoich zmagańNA TORZE zobacz więcej
 

PARK CZYNNY

V-VI, IX - 10.00-17.00
 VII-VIII - 10.00-22.00

pozostały okres - kontakt indywidualny

Tel. +48 603 555 285
powerpark@powerpark.pl

Skanuj kod
i odwiedź nasz
PARK w swoim
telefonie